Kurumsal

Sizler için yaşam alanları inşa ediyoruz . . .

KURUMSAL

3D Mimari Modelleme Projelerden ya da iki boyutlu çizim dokümanlarindan 3d çizim tekniginin özellestirilerek kullanilmasiyla olusturulan çizim çalismalarinin ardindan mimari görselleþtirme ve istege göre 3d animasyon haline getirilmesi saglanmaktadir. Konu içerisinde belki de en önemli yere sahip olan durum render kalitesidir. insa edilen ya da tasarlanan yapilarin ve objelerin gerçekçilik algisini vermek için yüksek kaliteli render çalismalarini foto gerçekci sonuç ve hizla neticelendirmekteyiz. Olusturdugumuz çalýsmalardaki kaplama, gunes iþigi, yapay isik, gölge etkisi gibi ayarlar yüksek düzeyde teknik bilgi ve estetik yaklasimlarla hazirlanmaktadir. 3d modelleme ve 3d animasyon hizmeti veren ekibimiz hiz, kalite ve fiyat açisindan en iyiyi sunmak için size özel çalismalar yapmaktadir.

3D Mimari Çizim 3D çizim çizim tekniginin mimari projelere özgü olarak kullanilmasidir. Bu özel teknik ile yapýlarýn modellenmesi ve görsellestirilmesi saglanir.

Ic Mimari Tasarim: Mobilya, mutfak, koltuk, banyo, yatak odasi, ev, sirket gibi obje ve yapilarin iç 3d mimari çizim çalismalari

Dis Cephe Tasarim: Yapilarin 3d dis cephe tasarim çalismalari

3D Animasyon: Üç boyutlu yapi ve objelerin belirlenen yol haritasi üzerinde olusturulan 3d modelleme ve görsellestirme islemlerinden sonra olusturulan 3d animasyon çalismalari

3d mimari modelleme çalismalarindaki görsellestirme çalismalari sanatsal bakis açisiyla hazirlanmaktadir. Görsellestirme islemlerinin ne derece önemli olduðunu bilen ekibimizin bu konuda zengin bir tecrübesi vardir.

3D Mimari Tasarim 3D mimari çizim metoduyla 3d mimari modelleme, görselleþtirme ve animasyon çalismalarinin genel faydalari sunlardir.

· 3d bina modelleme ile tüm bina tipleri için diger tekniklerden daha iyi 3d modelleme ve görselleþtirme imkani

· Olusabilecek hatalarin kontrolü, minimum hata

· izlenecek yollarin tespit edilmesi

· Pazarlama ve reklam için etkili sunum

· Mimar, mühendis ve müteahhit arasinda güçlü koordinasyon

· Daha düsük proje maliyeti

· Görselleþtirme zenginliði

· 3d animasyon çalismalariyla güçlü sunum imkani

Görüldügü gibi 3d mimari çizim metodu ile gerçeklesen 3d modelleme, animasyon ve görsellestirme sunumlarý zaman, maliyet ve reklam gücü açisindan büyük kazançlar saglamaktadir.

scroll up